;
انتظامی

دستگیری سارق در شاهرود/ متهمان به سرقت در ۳ استان اعتراف کردند


به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا بی نقی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی سمنان ضمن بیان اینکه در پی یک فقره کش روزنی از مغازه‌داری در موضوع در دستور کار رسیدگی کارآگاهان آگاهی قرار گرفت، ابراز داشت: بررسی‌های اولیه نشان داد که سارقان دو مرد حدود ۳۵ ساله بودند.

وی بابیان اینکه این افراد با ربودن یک سماور زغالی برنجی طرح جام به ارزش ۲۵ میلیون ریال متواری می‌شوند، افزود: با تحقیقات پلیسی رد پای متهمان در اطراف منطقه آبشار شاهرود شناسایی و عملیات وارد فاز اجرایی شد.

رئیس استان سمنان بابیان اینکه طی عملیات ضربتی با ورود مأموران به محل اختفای این متهمان چهار نفر دستگیر شدند، ابراز داشت: تحقیقات اولیه حاکی از این بود که این افراد غیربومی شامل دو زن و دو مرد هستند

بی نقی بابیان اینکه متهمان طی مراحل بازجویی به ۲۲ فقره اعتراف کردند، تصریح کرد: سرقت‌های این افراد شامل کش روزنی، کف‌زنی و کیف بازکنی در استان‌های سمنان، و بوده است.

وی بابیان اینکه تعدادی کارت عابر بانک متعلق به افراد مختلف نیز در این پرونده کشف شد، افزود: درنهایت پس از تکمیل پرونده این متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا