دستگیری سارق زورگیر در درگیری با ۲دختر

اجتماع > اجتماعی – سارق زورگیر پس از سرقت از ۲ دختر قصد فرار داشت غافل از اینکه دختران جوان او را تعقیب کرده و مانع فرارش خواهند شد.

۱۵مرداد امسال مأموران گشت پلیس تهران در خیابان آیت‌الله کاشانی متوجه درگیری ۲دختر با مردی جوان شدند. مرد تلاش می‌کرد سوار موتور شده و فرار کند اما دختران جوان او را به باد کتک گرفته و مانعش شده بودند.ماموران به طرف آنها رفتند اما مرد جوان با دیدن خودروی پلیس سوار موتور شد و فرار کرد. با این حال فرار او زیاد طول نکشید و مأموران موفق شدند پس از چند دقیقه تعقیب و گریز او را دستگیر کنند.

مرد جوان به همراه دخترانی که با وی درگیر شده بودند به کلانتری منتقل و مشخص شد که وی یک سارق زورگیر است که دست به سرقت از دختران جوان زده بود. یکی از دختران در تشریح ماجرا گفت: در حال پارک ماشینم بودم که این مرد نزدیک شد و گفت ماشینم را بد پارک کرده‌ام. او در یک لحظه دستم را گرفت و با چاقو دستبند طلایم را پاره و انگشترهایم را نیز سرقت کرد و گریخت. همراه دوستم که با من بود او را تعقیب کردیم و زمانی که می‌خواست سوار موتور شود با او درگیر شدیم تا اینکه مأموران رسیدند و کمی بعد این مرد را دستگیر کردند.

با اظهارات شاکیان، بازجویی از مرد سارق آغاز و مشخص شد که او زورگیر تحت تعقیبی است که به همراه زن جوانی دست به سرقت و زورگیری از دختران می‌زند. بررسی‌ها نشان می‌داد که او و همدستش سوار بر موتورسیکلت در خیابان‌ها می‌گشتند و زنان و دخترانی را که طلا همراه خود داشتند و در حال پارک ماشینشان بودند، شناسایی می‌کردند. سپس به این افراد حمله کرده و پس از ضرب و شتم آنها، طلاهایشان را سرقت می‌کردند.

با این اطلاعات مرد جوان لب به اعتراف گشود و همدستش به نام لیلا را لو داد. او گفت: حدود ۴‌ماه پیش با لیلا ۲۴ساله آشنا شدم و مدتی بعد پیشنهاد کردم که دست به سرقت طلا از زنان و دختران بزنیم که او هم موافقت کرد. پس از آن سرقت‌هایمان شروع شد و با شناسایی زنان و دخترانی که پشت فرمان بودند و دستبند، گردنبند یا انگشتر طلا همراهشان بود،

به آنها نزدیک می‌شدیم و پس از کتک‌زدن آنها، طلاهایشان را سرقت می‌‌کردیم. با اعترافات این مرد همدستش نیز دستگیر شد و به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد. به گفته سرهنگ گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران شاکیان احتمالی می‌توانند برای شناسایی سارقان به پایگاه دوم مراجعه کنند.

منبع: همشهری انلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا