;
انتظامی

دستگیری سارق پمپ آب/ متهم دو شهروند را با قمه مجروح کرده است


به گزارش به نقل از مهر، رئیس در تشریح این خبر اظهار کرد: در تاریخ ۲۷ آبان ماه یک فقره و پمپ آب در خیابان گیشا به کلانتری ۱۳۷ نصر گزارش شد.

وی افزود: با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر به محل مذکور اعزام شدند و تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد سارق حرفه‌ای پس از سرقت پمپ آب از یک ساختمان در غرب برای فروش اموال مسروقه به فروشگاهی در خیابان گیشا مراجعه کرده که در آنجا توسط مالباختگان شناسایی می‌شود که پس از وقوع درگیری ۲ نفر را با قمه از ناحیه صورت مجروح کرده و بلافاصله متواری شده است‌.

وی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر پس از دریافت این اطلاعات تجسس‌های اولیه را آغاز و دقایقی بعد با اقدامات پلیسی و رصدهای اطلاعاتی سارق حرفه‌ای را بعد از ظهر همان روز در خیابان گیشا هنگام فرار با موتورسیکلت دستگیر کردند.

رئیس پایتخت بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد متهم ۳۴ ساله دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت و شرارت بوده و همچنین موتورسیکلت کشف شده از وی مسروقه بوده و چندی قبل در جنوب تهران به سرقت رفته است.

وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های فنی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی و درگیری با سلاح سرد در غرب تهران اعتراف کرد.

موقوفه‌ای در پایان با بیان اینکه حال عمومی مصدومان این حادثه در بیمارستان مساعد گزارش شده است خاطرنشان کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =

دکمه بازگشت به بالا