;
انتظامی

دستگیری سارق کنتورهای آب در شیراز

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت کنتورهای آب آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۴ ابوذر با انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند در این خصوص یک سارق حرفه‌ای و یک خریدار اموال مسروقه را شناسایی و در یک اقدام برنامه‌ریزی شده آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه سارق در بازجویی‌های پلیس به ۵۰ فقره سرقت کنتور آب آپارتمان‌ها اقرار کرد، گفت: در بازرسی مخفیگاه این افراد، تعداد زیادی کنتور آب مسروقه کشف شد.

سرهنگ شجاعی خاطر نشان کرد: این سارق در پوشش مأمور اداره آب و فاضلاب و به عنوان کنتور نویس وارد آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی می شده و پس از سرقت کنتورهای آب، از محل متواری می گردیده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: شهروندان چنانچه در سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری کنتور آب و سایر لوازم ساختمانی آنان مورد سرقت قرار گرفته و تاکنون کشف نشده است، جهت پیگیری به کلانتری ۲۴ ابوذر واقع در شیراز- بلوار ابوذر غفاری، مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا