;

دستگیری عاملان نا امنی در مجتمع تجاری در اصفهان

دستگیری عاملان نا امنی در مجتمع تجاری در اصفهانبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تحرکات تعدادی از اراذل و اوباش و برهم زدن نظم عمومی در یکی از مجتمع‌های تجاری که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود، بلافاصله تیمی از ماموران واحد گشت انتظامی  اصفهان در محل حاضر شدند که متهمان با مشاهده ماموران از صحنه متواری شدند.

وی افزود: ماموران با شناسایی متهمان در یک عملیات ضربتی تعداد چهار نفر از این افراد شرور را دستگیر و چند قبضه سلاح سرد از آن‌ها کشف کردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس امنیت نیز پنج نفر دیگر از افراد شرور را دستگیر و همراه با سلاح‌های کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: اصفهان با توجه به اینکه پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، قطب گردشگری، مهد علم و ادب، هنر، عالمان دینی و حماسه سازان بزرگ است و به دلیل تقدیم بیشترین شهید دوران دفاع مقدس به عنوان شهر شهیدان شناخته می‌شود تحرکات اراذل و اوباش در چنین شهری برای نیروی انتظامی قابل قبول نیست.

فرمانده انتظامی استان از برنامه‌های این فرماندهی برای برخورد سریع، قاطع و دقیق با افراد شرور، اراذل و اوباش و عوامل نا امنی در جامعه خبر داد و گفت: در این زمینه تیمی مجهز برای مقابله با افراد شرور، قانون شکن و مزاحمان نوامیس پیش بینی شده که در صورت تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در سریع‌ترین زمان این تیم وارد عمل خواهد شد.

سردار معصوم بیگی با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم خوب، فهیم و با فرهنگ استان اصفهان، گفت: به یاری خداوند و با مشارکت خوب مردم عزیز و هماهنگی و تعامل دستگاه قضایی استان، اجازه عرض اندام به هیچ شرور و قانون شکنی را نمی‌دهیم.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مشی نیروی انتظامی برخورد مهربانانه، توام با رأفت با توده مردم است، اما در برابر افراد شرور و متجاوزان به حقوق مردم، قاطع و مقتدرانه است.

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − یک =

دکمه بازگشت به بالا