;
انتظامی

دستگیری ۲۴۰ محتکر و توقیف ۱۳۷ خودرو

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار غلامرضا رضائیان اظهار داشت: در راستای رسیدگی به مطالبات و گزارشات مردمی مبنی بر مقابله با قاچاق، احتکار و اخلال در تولید و توزیع کالاهای اساسی و معیشت محور، موضوع برخورد با محتکران و اخلالگران به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی ۴۸ ساعت گذشته با تشکیل بیش از هزار گروه مشترک با تلاش‌های جهادی و انجام اقدامات پلیسی از ۲ هزار و ۲۰۱ انبار و مرکز نگهداری و توزیع کالاهای اساسی و معیشت محور مردم بازدید و ۳۵ انبار احتکار و مرکز متخلف توزیع کالاهای اساسی را در سطح کشور شناسایی کردند.

فرمانده قرارگاه امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این انبارها و مراکز توزیع کالا یک هزار و ۵۹۳ تن انواع کالای قاچاق از قبیل قند و شکر، روغن خوراکی، گندم و آرد، برنج، چای، مرغ و گوشت، ماکارونی، خرما و خشکبار، شیر خشک به همراه انواع لوازم خانگی، خودرو و لوازم یدکی خودرو، نهاده‌های دامی و کشاورزی، انواع دارو، روغن موتور و ضدیخ و…، را کشف کردند.

سردار رضائیان با اشاره به اینکه در برآوردهای اولیه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان ۸۹۲ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این راستا ۱۳۷ خودرو توقیف و ۲۴۰ متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده قرارگاه امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا