;
انتظامی

دستگیری ۲ سارق حرفه ای منزل با شلیک ۴ تیر


به گزارش سایت به نقل از مهر، سرهنگ در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره منزل در غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران قرار گرفت.

وی افزود: به دلیل حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری در سطح حوزه استحفاظی اقدام به گشت زنی و رصد خودروهای عبوری و مشکوک می‌کنند که در نهایت به یک دستگاه خودرو ۴۰۵ خاکستری فاقد پلاک جلو با دو سرنشین جوان که به صورت مشکوکی اقدام به تماشای منازل مسکونی می‌کردند مشکوک شده و در بررسی بیشتر مشخص می‌شود دو رقم قسمت ایران پلاک عقب خودرو به صورت ماهرانه‌ای تغییر داده شده است.

این مقام تصریح کرد: مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران پس از استعلام شماره پلاک اصلی خودرو از مرکز پیام متوجه می‌شوند پلاک در لیست سیاه است که سارقان برای عدم شناسایی خودرو و سرقت از این روش استفاده کرده‌اند، در نتیجه برای بررسی بیشتر به سمت خودرو می‌روند که در این زمان سارقان اقدام به فرار می‌کنند، در به دستور ایست اعتنا نکرده و در نهایت پلیس با شلیک ۴ آنان را دستگیر می‌کنند.

سرکلانتر دوم بیان داشت: هر دو سارق دستگیر شده سابقه سرقت منزل داشته و سابقه به همین جرم نیز دارند و در اعترافات و بازجویی‌های فنی صورت گرفته در کلانتری به چندین فقره سرقت منزل در غرب تهران اعتراف کردند.

آذین خاطرنشان کرد: پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا