;

دوره هفت​ تیر کشی گذشته است

سردار دهقان خطاب به وزیر دفاع آمریکا:

وزیر دفاع: امروز تروریست های تکفیری – وهابی با سلاح ها و مهمات ساخت آمریکا در اقصی نقاط جهان به ویژه سوریه و عراق جنایت می کنند.

دوره هفت​ تیر کشی گذشته است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع؛ سردار دهقان افزود: به وزیر دفاع آمریکا توصیه می کنم ابتدا تاریخ مجادله های نظامی دولت های پیشین آمریکا در ویتنام، عراق، سومالی، افغانستان و اخیرا در سوریه و یمن و جنایت های جنگی و ضد بشری صورت گرفته را مطالعه کنند و علت تلاش برای خلاصی از باتلاق هایی که نابخردانه، متکبرانه و سرمستانه برای خود ایجاد کرده اند بررسی کنند، آنگاه به ریشه اتهام زنی های فعلی خود ، پی خواهند برد.

وزیر دفاع گفت : ایشان و سران به اصطلاح استراتژیست آمریکا باید بدانند که دوره و عصر هفت تیرکشی، اتهام زنی، پرونده سازی و مداخله سازی از موضع حق به جانب گذشته است و این سخنان جابجا کردن متهم با مدعی است.

وی افزود : بهتر است ایشان و  رهبران آمریکا در پی حل مسائل داخلی آن کشور باشند و به دنبال بحران آفرینی جدید و برافروختن شعله های جنگ در کره و خاورمیانه نباشند.

سردار دهقان تصریح کرد : ملت ها پیام اظهارات مکارانه و رذیلانه دشمنان خود را خوب دریافت می کنند از اینرو پاسخ ملت ها نیز با اقدامات آنها تناسب دارد .

وزیر دفاع با بیان اینکه  ملت رنجدیده یمن که مورد تجاوز ائتلاف عربی به رهبری عربستان و حمایت تمام عیار آمریکا قرار گرفته خود با اتکا به قدرت مردم و توانمندی های خود مقابل این ائتلاف و حامیان آنها ایستاده و تا کنون آنها را از دستیابی به اهداف شومشان ناکام گذاشته و این مسیر را تا پیروزی ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نه =

دکمه بازگشت به بالا