دو خیابان در شمال تهران بازگشایی شدند/تسریع در روند تردد خودروها

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه در این خصوص گفت:  با پیش بینی رمپ هایی در خیابان نوزدهم و بیست و سوم گاندی ، مشکل عدم دسترسی شهروندان به خیابان آفریقا حل شد و بار ترافیکی چهارراه جهان کودک کاهش یافت.

وی ابراز کرد: باتوجه به اینکه خیابان گاندی دارای مراکز جذب بالایی است و از خیابان‌های با اهمیت برای اهالی محدوده منطقه است و گاهاً دارای عملکرد فرامحله‌ای و منطقه‌ای می باشد احداث رمپ فوق از اهمیت خاصی برخوردار است.


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ اظهار کرد: با این عملیات، پس زدگی بار ترافیک خیابان های گاندی به خیابان آفریقا، بزرگراه شهید حقانی و میدان ونک تا حدودی کاهش یافت و شاهد عملکردی مناسب در ساعات اوج ترافیک خواهیم بود.   


وی نسبت به بازگشایی سایر خیابان های گاندی نیز تاکید کرد و خاطرنشان کرد: برای کاهش بار ترافیکی شمال به جنوب در خیابان گاندی طرح “توزیع مجدد بارهای ترافیکی” در آینده ای نزدیک اجرا می شود.


اسفراینی نژاد درباره طرح ” توزیع مجدد بارهای ترافیکی ” افزود: خیابان گاندی دارای چهار لاین است که مسیر شمال و جنوب همیشه دارای بار ترافیکی است و  برای حل این موضوع، لاین های جنوب به شمال خیابان گاندی را تنگ کرده و مسیر معکوس را برای تردد آسان خودروها باز می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا