;
آخرین اخبار

رحیمی در مراسم تشییع پیکر شهید پلیس: تا پای جان برای برقراری امنیت ایستادگی می‌کنیم- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران پویا؛ صبح امروز در پیکر شهید یاسر طاهری در ستاد بزرگ با بیان اینکه در کشور ما، برقراری امنیت با توجه به توطئه‌های فراوان علیه جمهوری اسلامی ایران، کاری بسیار سخت است، اظهار کرد: دشمن تلاش و هزینه‌های سنگینی برای برهم زدن امنیت کشور می‌کند و به دنبال خدشه‌دار کردن امنیت تهران است.

رئیس تهران افزود: شهید طاهری، دومین جوانی است که در راه مبارزه با سارقان مسلح در ۱۰ روز گذشته در تهران به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: این شهید رشید، رعنا دلاور و تیزهوش بود، وی در حال بررسی منطقه استحفاظی خود در خیابان آفریقا به فردی مشکوک شد، متهم کیسه‌ای حاوی وسایل به همراه داشت، شهید طاهری زمانیکه قصد داشت از این شخص پرس‌وجو کند، متهم مذکور به سرعت سوار بر یک وانت شد، در ادامه این شهید رشید، خود را به عقب خودروی وانت پرتاب کرد سپس خودرو به صورت مارپیچ به نحویکه بتواند شهید طاهری را به پایین اندازد، چندین کیلومتر به فرارش ادامه داد.

این مقام انتظامی بیان کرد: در نهایت خودرو در یک در بلوار مدرس ماند که شهید طاهری برای بازداشت متهم دست به کار شد اما تیم همراه این سارق، ناجوانمردانه و از پشت سر، شهید طاهری را هدف گلوله قرار دادند و به سمت وی پنج تیر شلیک کردند البته شهید طاهری نیز با استفاده از اسلحه به سمت سارقان مسلح تیراتدازی کرد اما در نهایت به فیض شهادت نائل آمد.

رحیمی با بیان اینکا مدال افتخار برازنده شهید طاهری بود، ادامه داد: برای ما و خانواده وی سخت است یک یک جوان رعنا را از دست دهند اما خداوند متعال قدرت صبر را به خانواده وی خواهد داد.

رئیس پلیس تهران خاطرنشان کرد: به عنوان سربازان ولایت و خادمان ولایت همواره تا پای جان برای برقراری امنیت ایستادگی می‌کند، شهید طاهری آخرین شهید ما نخواهد بود و امروز نیروی انتظامی در مسیر انجام ماموریت خود، مستمراً شهید تقدیم می‌کند.

وی متذکر شد: ما در این مسیر ایستادگی می‌کنیم، اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی خواهیم بود، کار اباعبدالله حسین (ع) را ادامه می دهیم و نمی‌گذاریم این پرچم بر زمین بیفتد.

گفتنی است شهید یاسر طاهری؛ مأمور کلانتری ۱۰۳ گاندی، شامگاه ۱۶ مرداد حین بازداشت یک متهم، با شلیک گلوله همدستان وی به شهادت رسید.

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا