به گزارش ایسنا، محمدعلی کوزه‌گر در جمع خبرنگاران در خصوص جذب مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی به مناسبت عید قربان گفت: مردم در روش سنتی می‌توانند به مراکز بهزیستی از جمله مراکز نگهداری معلولان، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و خانه سالمندان، مراجعه کنند و نذورات و گوسفند قربانی خود را تحویل این مراکز دهند.

وی در ادامه تاکید کرد: همه مردم برای پخش نذورات خود به مراکز معروف بهزیستی مانند یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست معروف و شهره نروند بلکه نذورات خود را بیشتر به مراکز بهزیستی واقع در حاشیه شهرها ببرند.


سرپرست مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور ، ادامه داد: هم اکنون فهرست اسامی مراکز بهزیستی سراسر کشور در سایت اینترنتی این سازمان وجود دارد. همچنین آنکه شماره حساب ۹۰۱۹۰ مشارکت های مردمی ـ قابل پرداخت در تمامی شعب بانک ملت ـ نیز آماده دریافت وجوه نقدی مردم برای هزینه جهت نذورات قربانی است.


کوزه گر ادامه داد: همچنین مردم می ‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۷*۷۰# نیز نذورات خود را به مددجویان بهزیستی برسانند.وی تصریح کرد: شاید کسی نتواند گوسفند کامل نذر کند بنابراین اینگونه افراد می توانند با مشارکت چند نفر دیگر این کار را انجام دهند.


کوزه گر همچنین خاطرنشان کرد: مردم برای تحویل قربانی خود می توانند با مرکز خدمات ویژه شهروندان با شماره ۱۹۳ بدون کد، تماس بگیرند و این مرکز قربانی آنها را به رایگان تحویل گرفته و رسید نیز می دهد؛ این مرکز طی تفاهم نامه ای با بهزیستی انجام این خدمات را عهده دار شده است.


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا