رونمایی از ۷ گزینه احتمالی شهرداری تهران/ خامسی جایگزین حجتی شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمود حجتی که تا اواخر دیشب گزینه اصلی حزب اتحاد برای معرفی به عنوان شهردار آینده تهران بود به دلیل تأکید بر باقی ماندن در ترکیب هیئت دولت انصراف داده و حزب اتحاد، قاسم تقی‌زاده خامسی (معاون اسبق خدمات شهری شهرداری تهران)   را جایگزین وی کرده است.

از سوی دیگر بر اساس شنیده‌های خبرنگار مهر، از محسن مهرعلیزاده (رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی) و احمد ترک‌نژاد (استاندار اسبق کرماشناه و عضو اتاق بازرگانی) به عنوان افرادی که نام‌شان در بین هفت گزینه اولیه انتخاب شهردار آینده تهران از موقعیت خوبی برخوردار است، مطرح هستند.


احمد دوست‌حسینی (رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی) و مسعود خوانساری (رئیس اتاق بازرگانی تهران) دیگر گزینه‌های مطرح برای تصدی پست شهرداری تهران هستند. از سوی دیگر با وجود اینکه محمدعلی نجفی (مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور) هنوز تصمیم قطعی میان دولت و شهرداری نگرفته است؛ کماکان نام او نیز در یان گزینه‌ها مطرح است.


همچنین در حالی که گفته می‌شود عباس آخوندی (وزیر راه و شهرسازی) شانسی برای قرار گرفتن در میان ۷ گزینه ندارد، برخی منابع از شانس وی برای قرارگرفتن در این ترکیب می گویند.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا