;
آخرین اخبار

رویداد ملی همه باهم وسیله ای برای چاره سازی مسئولین

[ad_1]

رویداد ملی همه باهم وسیله ای برای چاره سازی مسئولین

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش گفت:امید داریم شرایط خیلی بهتر خواهد شد و مطمئنا محرومیت هایی که وجود دارد با تلاش مسئولین ولایت مدار که به عنوان سرباز ولایت واقعی در سیستم و جامعه خدمت می کنند انشا الله به حداقل برسد.

به گزارش خبرگزاری برنا، امیر میسر ارجمندی، معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش از رویداد ملی همه باهم بازدید کرد . 

ارجمندی گفت: تشکر میکنم از کسانی که در برپایی نمایشگاه تلاش کردند و در راستای جهاد تبیین به درستی، اهداف و برنامه های انقلاب را با ارائه آمار های خوب ذهن بیننده را روشن میکنند جای قدردانی و تشکر دارد.

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش تاکید کرد ارتش در تمام برهه های انقلاب چه بعد و قبل از جنگ،  در تمام شرایط در کنار مردم بوده برای نمونه در سیستان وبلوچستان در همین ماه های اخیر چیزی حدود 18 روستا آب رسانی کردیم، راه ها و جاده هایی که خیلی شرکت های شاید پیمانکار نتوانند ورود پیدا کنند ارتش وارد می شود و با بکارگیری وسایل سنگین مهندسی نسبت به احداث جاده برای مناطق محروم اقدام می کند.

وی افزود رمز زدایی در زاهدان؛ سیستان و بلوچستان در جنوب شرق یک معذلی است که راه ها را بند می آورد و امروز همکارانم در یگان های مهندسی ارتش مشغول فعالیت در این حوزه هستند.

بحث احداث پل ها در مناطق محروم که کمتر شرکت پیمانکاری ورود می کند ما با استفاده از توانمندی های مهندسی که در یگان های مهندسی دارد ورود کردیم وبه فضل خدا در حوزه محرومیت زدایی پا به پای عزیزان در جهاد کشاورزی و سایر ارگان هایی که در این راستا فعال هستند تلاش میکنیم.

ارجمندی در پاسخ به سوال اینکه افق دید ارتش برای مسئله محرومیت زدایی در آینده چیست، گفت: ما باید نگاه کنیم در سال 57 کجا بودیم و الان کجا هستیم

علی رغم تمامی مشکلاتی که داشتیم به فضل خدا اتفاقات خوبی افتاده است و ما امید داریم شرایط خیلی بهتر خواهد شد و مطمئنا محرومیت هایی که وجود دارد با تلاش مسئولین ولایت مدار که به عنوان سرباز ولایت واقعی در سیستم و جامعه خدمت می کنند انشاالله به حداقل برسد.

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش درباره نمایشگاه رویداد همه باهم گفت: معتقدم هستم این نمایشگاه خیلی می تواند برای مسئولین چاره ساز باشد به لحاظ اینکه می توانند واقعیت ها را از نزدیک ببینند و چیزی کتمان نشده است.

مطمئنا باید تلاش بیشتری کنیم و همه به عنوان مسئول بعد از نمایشگاه با خون شهدا و مقام معظم رهبری و مردم عهد و پیمان ببندنند که تلاششان روز افزون شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 5 =

دکمه بازگشت به بالا