;
انتظامی

سال گذشته ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته قریب به ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده که عموماً این کشفیات با درگیری همراه بوده است.

جانشین فرمانده کل انتظامی ادامه داد: وحدتی که امروز در مرزهای ما بین شیعه و اهل تسنن وجود دارد، باعث شده تا امنیت پایدار را شاهد باشیم.

وی افزود: نیروهای مرزبانی با نگاه انقلابی و ولایی که دارند با وجود دوری از خانه و خانواده مجدانه و مخلصانه تلاش می‌کنند تا امنیت موجود توسط دشمنان خدشه دار نشود که همین نگاه و تلاش‌های بی وقفه آنان بسیار قابل تقدیر است.

رضایی تصریح کرد: فعال شدن بازارچه مرزی در خراسان شمالی به نفع مرزنشینان کشورمان و ترکمنستان است و در این زمینه آماده همکاری برای ساخت این بازارچه هستیم.

سردار رضایی تصریح کرد: مرزنشینان خراسان شمالی ارتباط و اشتراکات فرهنگی و تاریخی با کشور ترکمنستان دارند و می‌توان با فعال کردن بازارچه مرزی، ارتباط اقتصادی را هم توسعه و گسترش داد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دشمن و بدخواهان، حجاب و عفاف، باورهای دینی و اعتقادات ما را هدف حمله قرار داده است، در این زمینه پلیس با افرادی که در ملأ عام اقدام به هنجارشکنی کنند، برخورد می‌کند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا