;
مهارت آموری

سربازان از پایه‌های مهم نیروهای مسلح هستند

[ad_1]

حجت الاسلام حسن بیگدلی، شامگاه شنبه در نشست با سربازان وظیفه این نهاد انقلابی، افزود: افزایش استقلال، قدرت تصمیم گیری، عزت نفس، اعتماد به نفس، انتقاد پذیری، کسب توانمندی و گسترش و تقویت برقراری ارتباط با دیگران از جمله ویژگی‌های خدمت مقدس سربازی است.

وی، اظهار داشت: نیروی زمینی در حقیقت ستون فقرات سایر نیروهای مسلح است و امروز این نیروی توانمند با قدرت هرچه تمام، ماموریت‌های محوله را در کنار سایر قوای مسلح به خوبی انجام می‌دهد.

حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه سربازان، زیر پرچم عزت و شرف جامعه خدمت می کنند، تصریح کرد: عدم استفاده مناسب از ظرفیت و توانمندی سربازان، موجب کاهش کارآیی و امنیت می شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه دوران سربازی موجب تقویت روحیه ایثار و مقاومت می شود، گفت: دوران سربازی، سبب تقویت روحیه، کمک به همنوع و تحمل شرایط سخت و طاقت فرسا می شود.

حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه وجود سربازان هر کشوری نشان دهنده توانمندی و اقتدار آن کشور است، افزود: وجود سربازان موجب امنیت جامعه شده و دشمنان جرات تعرض به خاک آن کشور را نخواهند داشت.

وی به جنگ میان ایران و عراق و همچنین هماهنگی و هم افزایی اقشار مختلف مردم در طول هشت سال دفاع مقدس، اشاره کرد و اظهار داشت: هماهنگی و انسجام میان اقشار مختلف مردم اعم از بسیجیان، سربازان و فرماندهان، موجب شکست دشمن در جنگ تحمیلی و نابرابر شد.

حجت الاسلام بیگدلی در بخشی از سخنان خود با اشاره به وصیتنامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: این شهید والامقام در وصیتنامه خود بر عبارت سرباز قاسم سلیمانی تاکید داشتند که این امر نشان دهنده جایگاه ویژه سربازان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید بر اینکه “عبادت و عبودیت” تنها راه دستیابی به هدف است، اظهار داشت: انسانها  قبل از رسیدن به عبودیت باید به عبد بودن برسند و همچنین در تشهد نماز شهادت می دهیم حضرت محمد (ص) عبد خداوند متعال است و تا زمانی که عبودیت نباشد رسالت امکان پذیر نیست.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا