;
مهارت آموری

سربازان بازوان توانمند و چشمان بیدار نظام هستند


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار “احمد علی گودرزی” در ارتباط ویدئو کنفرانسی با نمایندگان کارکنان وظیفه استان های مرزی و مراکز آموزش و ستاد مرزبانی ناجا با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: کارکنان وظیفه در مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین افراد در حفظ نظم و امنیت حدود و ثغور کشور می باشند و از زحمات این عزیزان در برقراری امنیت مطلوب مرزها تقدیر می کنم.

وی با اشاره به دوران شیرین خدمت مقدس سربازی در عنفوان جوانی، افزود: کار شما سربازان دارای کرامت است و خدمت وظیفه عمومی، خدمت مقدسی است که در زمان جنگ و صلح نیازهای کشور و ملت را برآورده می کنند.

سردار گودرزی عملکرد و کشفیات اخیر مرزبانان در مرزهای ایران اسلامی را نشان از هوشیاری و اشرافیت آنان در مرزها دانست و تصریح کرد: سربازان به عنوان بازوان توانمند و چشمان همیشه بیدار نظام هستند و خدمت سربازی یک مسئولیت خطیر و ارزشمند است که همه ما باید در این لباس سربازی خادم خوبی برای ملت و سرباز سربلندی برای نظام و انقلاب باشیم.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا بیان داشت: نجیب ترین سربازان، سربازان ایران اسلامی هستند که با کمترین امکانات، بالاترین امنیت را برای هموطنان خود در سراسر کشور تولید می کنند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه سرباز در نیروهای مسلح افزود: نفس کشیدن سرباز در مرزهای ایران اسلامی عبادت است و سربازان، سرمایه های با ارزش و دیدبانان مرزهای امنیت و آرامش در کشور هستند.

سردار گودرزی بیان داشت: یکی از ویژگی های دوران خدمت سربازی اتحاد و همبستگی است که در جوانان این مرز و بوم به خوبی نمایان است و دوران سربازی یکی از پرخاطره ترین دوران زندگی و دوران یادگیری درس استقامت، صبر، شهامت و پایداری است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص حضور پرشور هموطنان در انتخابات سال ۱۴۰۰، عنوان کرد: مرزبانان نیروی انتظامی گوش به فرمان مولای و مقتدایشان حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) با چشمانی بیدار، امنیت مرزهای ایران اسلامی را برقرار می کنند و با حضور پررنگ در این انتخابات شرکت می کنند و رای خود به صندوق ها خواهند ریخت.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا