;
آخرین اخبار

سربازان نقش مهمی در موفقیت‌های دفاع مقدس داشتند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، عباس برزگر روز سه شنبه در نشست بزرگداشت مقام سرباز که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد،اظهار داشت: سربازان در جنگ تحمیلی اتفاقات بسیار مبارکی را رقم زدند و شهدای زیادی را هم تقدیم اسلام و ایران کردند و امروز نیز در یگان های نظامی و انتظامی قرار داشته و به تامین نظم و امنیت کشور کمک بزرگی می کنند.

وی اظهار داشت: سربازان در دفاع مقدس همچون سایر رزمندگان دلداده امام خمینی (ره) بودند و در راه عزت و سربلندی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شجاعانه و دلاورمردانه مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

جانشین سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با اشاره به قرارگیری در ایام سالروز آغاز جنگ تحمیلی هشت ساله،گفت: دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی و شکست در اجرا و پیشبرد سیاست های خود، با اتکا به رژیم جنایتکار بعث عراق حمله نظامی ناجوانمردانه به ایران را رقم زدند که با حمایت ۳۵ کشور همراه بود.

این مسوول با اشاره به مولفه های قدرت جمهوری اسلامی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و اشتباه های محاسباتی دشمنان ایران در آن، خاطرنشان کرد: همت، وحدت، شجاعت و از خودگذشتگی مردم ایران باعث شد اتفاقاتی  در جنگ تحمیلی رقم بخورد که باور آن برای همه کشورهای دنیا سخت و غیرممکن بود.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام با سلاح ایمان و مقاومت جانانه اجازه ندادند دشمن با همه سلاح های حنگی پیشرفته و امکانات مادی بتواند حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را اشغال کند.

برزگر در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به وضعیت فعلی کشور تصریح کرد: امروز اگر بتوانیم اموراتی که به ما محول شده است را به درستی و دقیق انجام دهیم به راحتی می توانیم از مشکلات عبور کرده و مقدمات موفقیت کشور را فراهم کرد.

وی اظهار داشت: سربازان در جنگ تحمیلی اتفاقات بسیار مبارکی را رقم زدند و شهدای زیادی را هم تقدیم اسلام و ایران کردند و امروز هم در یگان های نظامی و در ادارات مختلف تاثیرات مثبتی را دارند و زحمات آنان قابل تقدیر است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امروز سربازان باید سعی کنند امورات محول شده را به درستی انجام دهند و از ظرفیت به وجود آمده در این دو سال به خوبی بهره مند شوند تا تجربه های این سال ها را در آینده به خوبی استفاده کنند.

این مسوول افزود: سربازان باید سعی کنند از همین امروز که در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستند نقشه راه خود را تعیین کنند تا بدین وسیله بتوانند در آینده تبدیل به انسان های موفقی در جامعه شوند.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا