;
آخرین اخبار

سربازان نیمی از توان دفاعی کشور هستند


رئیس با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد از توان دفاعی کشورمان را ان تشکیل می دهند، گفت: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون بیش از ۱۷ میلیون سرباز داشته‌ایم که از این تعداد ۳ میلیون سرباز در هشت سال دفاع مقدس حضور موثر داشته اند.

به گزارش ایسنا سردار تقی مهری در همایش سراسری قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن جلسات امام رضا (ع) در معاونت تربیت و آموزش ناجا برگزار شد، گفت: امید داریم که بتوانیم به وظایف‌مان در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه به نحو شایسته ای عمل کنیم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه افتخار می کنیم که خادم سربازان در نیروهای مسلح هستیم، اظهارکرد: موضوع حائز اهمیت در نیروهای مسلح، برقراری نظم و امنیت در کشور است. در واقع هر انجام اقدامی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و … نیاز به امنیت دارد که این مهم به دست نیروهای مسلح به‌ویژه سربازان به دست می آید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان به اهمیت اشتغال کارکنان وظیفه پرداخت و گفت: به این موضوع به‌خوبی در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه پرداخته شده است. خدمت فرصتی است که بتوانیم در آن فرآیند اشتغال را بین سربازان به نحو مطلوبی اجرا کنیم و در سازمان وظیفه عمومی در سراسر کشور و در کارگروه اشتغال – که در استانداری ها برگزار می‌شود – گزارش‌های خوبی ارائه دهیم.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا