;
آخرین اخبار

سرباز در آموزه‌های دینی و ملی از جایگاه وحرمت بالایی برخوردار است

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در آیین ترفیع درجه سرتیپ دومی سه تن از فرماندهان این نیرو،گفت: در آموزه‌های دینی و ملی سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردار است و این شأن برای سربازان در تمامی مراکز نظامی باید حفظ شود.

وی با اشاره به تاکید فرمانده کل قوا بر رسیدگی به وضعیت سربازان،افزود: در آموزه‌های دینی و ملی، سرباز از جایگاه و حرمت بالایی برخوردار است و این شأن برای سربازان در تمامی مراکز نظامی باید حفظ شود. در به‌کارگیری کارکنان وظیفه دقت شود؛ به‌طور مثال، سربازان تحصیل‌کرده در مقاطع مختلف، باید در قسمت‌های متناسب با خود، خدمت کنند. ما وظیفه داریم، محیط خدمت سربازی را به گونه‌ای مدیریت کنیم تا این عزیزان نسبت به آینده و نظام خوش‌بین باشند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش رعایت اخلاق نیکو را یکی از مهم‌ترین نکات در منش اسلامی و انسانی دانست و خاطرنشان کرد: نباید در برخورد و رعایت آداب و اخلاق، تفاوتی میان سرباز و امیر باشد.

امیر صباحی‌فرد گفت: باید در مراحل مختلف کاری، برخورد به گونه‌ای باشد که نارضایتی و ناراحتی برای کسی به وجود نیاید. حتی در مواردی که کاری از دست انسان برنمی‌آید، باید با لحن و زبان نیکو با فرد متقاضی برخورد شود.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا