سردار جزایری :هدف از برگزاری جشنواره جوان سرباز احترام به مقام سرباز است .

سردار جزایری :هدف از برگزاری جشنواره جوان سرباز احترام به مقام سرباز است .
سردار جزایری : هدف از برگزاری ” جشنواره جوان سرباز” احترام به مقام سرباز است .

پایگاه فرهنگی سرباز – معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح : موضوع “جشنواره جوان سرباز” با شاخص هایی مثل شهادت طلبی ،ایثار ونوعی فرهیختگی ، نخبگی ارتباط دارد .

به گزارش پایگاه فرهنگی سرباز ، ” سردار سرتیپ سید مسعود جزایری” معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح درحاشیه نشست مشترک ستاد اجرایی و دبیرخانه ” ششمین جشنواره جوان سرباز ” در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه بیان داشت : برپایی این گونه جشنواره ها به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص برگزاری جشنواره های دیگر با موضوع سرباز کمک شایانی می کند ومی بایست اقدام گسترده تری از سوی مجموعه روابط عمومی ها با استفاده از ابزار رسانه در مورد آشنایی سربازان با این برنامه ها صورت بگیرد .

سردار جزایری ادامه داد : در صورت اطلاع رسانی به موقع و مناسب طبیعتا زمان بیشتری از اولین فراخوان در مورد برپایی این جشنواره تا اخذ نتیجه نهایی و انتقال پیام این برنامه به سربازان و آحاد مختلف این قشر زحمت کش که در اقصی نقاط کشور پراکنده اند ایجاد شده و همین امر موجب حضور بیشتر سربازان در جشنواره می گردد .

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل اظهار داشت : با نظر سنجی هایی که از مجموعه سربازان تا به حال در مورد جشنواره های برگزارشده به عمل آمده است خوشبختانه نتیجه و برآیند خوبی داشته است .

این مقام مسئول فرهنگی ستاد کل تاکید کرد : هدف نهایی برگزاری این جشنواره ها ، احترام به مقام سرباز،احترام به نسل جوان و احترام به افرادی است که خالصانه در امنیت ملی کشور ایفای نقش می کنند .

وی خاطر نشان شد : محورهای پیشبینی شده جشنواره جوان سرباز ، موضوع قابل توجهی است و با نوعی فرهیختگی و نخبگی ارتباط دارد و شاخص هایی مثل شهادت طلبی ،ایثار ونیز حضور درعرصه های اختراع، اکتشاف ،فن آوری ،ابتکار و خلاقیتها از اصول این محورها می باشد که با روح جوان ارتباط مستقیم دارد و مورد استقبال جوانان سرباز قرار گرفته است .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا