;
آخرین اخبار

سه قبضه نارنجک در کرمانشاه کشف شد


به گزارش ایرنا، سرهنگ علیرضا دلیری روز یکشنبه اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران از وجود سه شیء مشکوک به نارنجک در حد فاصل چهارراه راهنمایی و رانندگی به سمت چهارراه سیلو ، تیمی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور و در بازرسی از محل، ۲ قبضه نارنجک صوتی و یک قبضه نارنجک جنگی متعلق به دوران که در کنار خیابان قرار داشت، کشف کردند.

دستگیری شکارچیان غیرمجاز درشهرستان ثلاث باباجانی

فرمانده ثلاث باباجانی از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در این شهرستان و کشف لاشه یک قلاده گراز خبر داد.

سرهنگ فضل اله پرنو اظهار داشت: پس از اطلاع مبنی به حضور ۳ نفر شکارچی غیرمجاز در داخل روستای نگره ماموران پاسگاه انتظامی خانه شور به سرعت راهی محل شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور خود در روستا، هر ۳ شکارچی را دستگیر و در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ آن ها، لاشه یک قلاده گزار، ۲ قبضه اسلحه جنگی برنو و ۴۷ عدد فشنگ کشف کردند.

سرهنگ پرنو  از معرفی شکارچیان غیرمجازبه دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه به خدمت

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه به خدمت مقدس سربازی خبر داد.

سرهنگ مسعود همتی اظهار داشت: برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان استان کرمانشاه  که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه سال ۱۴۰۰دریافت کرده اند، لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم می بایست چهارشنبه یکم دی ماه سال ۱۴۰۰ درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سرهنگ همتی تاکید کرد: مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند:تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: لازم است کلیه مشمولان اعزامی قبل از تاریخ اعزام به مراکز درمانی مراجعه ودر خصوص بیماری کرونا مورد معاینه قرار گرفته، ضمنا برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه مجدد قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

دکمه بازگشت به بالا