سه پل غیر همسطح در شمال تهران به نام شهدا مزین شد

به گزارش خبرنگار مهر،  صبح چهارشنبه و با حضور مجتبی شاکری، رییس کمیسیون نامگذاری معابر شورای شهر تهران، داود نورچه ای معاون اداره کل بنیاد شهید استان تهران، خانواده های معظم شهدا و جمعی از مردم در سرای محله ازگل ۳ پل در تقاطع های غیر هم سطح بزرگراه های امام علی(ع) ، شهید صیاد شیرازی و بزرگراه ارتشبه نام های «مدافعان حرم»، «سردار شهید ابوالقاسم کحالی» و «سردار شهید محمد ناظری» نام گذاری شد.

قائم مقام شهردار منطقه یک تهران در این مراسم طی سخنانی خاطر نشان ساخت : همان گونه که بر اساس مکتب اسلام باید نام خوب را برای فرزندان انتخاب کنیم شهر نیز موجود زنده است و معابر ، میادین و پل ها نیاز به نامی دارند که نشات گرفته از ارزش های اسلامی ما و منبعث از روح ملت ایران و انقلاب اسلامی باشد .


علیرضا حسینی افزود: نامگذاری معابر به نام شهدا یک تبلیغ مستمر و دائمی برای معرفی فرهنگ جامعه ما است که در حال حاضر این حرکت در کل شهر تهران می بینیم.


وی افزود: نامگذاری معابر به نام شهدا یک تبلیغ مستمر و دائمی برای معرفی فرهنگ جامعه ما است که در حال حاضر این حرکت در کل شهر تهران می بینیم.


بر اساس این گزارش در انتهای این مراسم با اهدای لوح از خانواده معظم شهیدان سردار ابوالقاسم کحالی و سردار محمد ناظری تقدیر و تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا