سپاه با تمام قدرت و توان در کنار مردم خواهد بود


به گزارش ایرنا، سردار سید ضیاءالدین حزنی روز جمعه در آیین بهره برداری از ۳۵ پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در شهرستان طالقان در استان البرز، افزود: یکی از مسایلی که سبب رشد حاشیه نشینی در کشور شده، مستقر شدن روستاییان در حاشیه شهرها است.
وی اضافه کرد: در بیشتر مراکز استان های کشور شاهد رشد حاشیه نشینی هستیم که ناشی از آن است که روستاییان به حاشیه شهرها کشیده شده اند.
حزنی ادامه داد: ماموریت سپاه ایجاد امنیت و دفاع از کشور است، اما با این وجود نمی تواند از کنار مناطقی که فاقد امکانات هستند بگذرد و خدمتی نکند.
سردار حزنی به راه اندازی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سپاه اشاره کرد و گفت: در۳ دهستان و ۴ روستا وابسته به این دهستان ها در استان البرز اقداماتی نظیر اشتغال، تامین زیرساخت ها، بهداشت و سلامت و اقدامات فرهنگی صورت گرفته است.
وی افزود: در ۴ شهر استان های کردستان و سیستان و بلوچستان نیز این اقدامات از صفر تا صد توسط سپاه صورت گرفته است.
سردار حزنی تصریح کرد: تهیه و تحویل ۴۰ هزار سری جهیزیه، ۵۰۰ هزار سری لوازم تحریر در شهرها و روستاهای مرزی، انعقاد قرارداد سپاه با کمیته امداد برای تامین مسکن برای روستائیانی که صاحب خانه نیستند از جمله اقدامات است که تا کنون ۴ هزار و ۲۰۰ منزل در نقاط مختلف تحویل داده شده است.
۱۵۳۵/۶۱۵۵خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا