;
آخرین اخبار

شخصیت خطیب حتی از نظر مخالفین شخصیتی سالم، مجاهد و محترم است

«غلامحسین رضوانی» نماینده مردم در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات گفت: از قبل از سن تکلیف مقلد امام بودم و پس از آن به حضرت رهبری اقتدا کردم، ولایت بوده، هستم.اگر قبل از انقلاب را دیده بودیم می‌توانیم از این افتخار بی‌بدیل که می‌توانیم نسبت به امنیتی‌ترین وزیر یعنی وزارت اطلاعات، اظهارنظر یا مخالفت کنیم درک درستی داشته باشیم.

او در ادامه گفت: ۲۵ ساعت برای بررسی سوابق و عملکرد وزیر پیشنهادی اطلاعات آقای خطیب وقت گذاشتم که قسمتی از آن را بیان می کنم، از جمله وظایف وزارت اطلاعات مقابله با تروریست‌ها و آموزش مقامات نظام، مبارزه با مفاسد اقتصادی، مقابله با نفوذ، عملیات ضد جاسوسی، خنثی‌سازی توطیه‌های اسراییل و آمریکا است. میتوان به حداقل اکتفا کرد و یا سراغ بهترین گزینه رفت. هر چه در انتخاب فردی با شرایط احراز حداکثری دقت کنیم به موفقیت نظام کمک بیشتری کرده‌ایم. 

رضوانی گفت: شخصیت خطیب حتی از نظر مخالفین، شخصیتی سالم، مجاهد و محترم است و هیچ کدام از مخالفین تعریضی به شخصیت وی نداشتند. آقای خطیب وابستگی حزبی و گروهی ندارد.خطیب در کمیسیون اعلام کرد که در طول زندگی‌اش کار اطلاعاتی کرده و در حفاظت قوه‌قضاییه مسئول بوده اما اقدام مؤثری از او مشاهده نکردیم. خطیب با دارا  بودن توانایی بالا به موقع وارد عمل نمی‌شود اشراف کامل سیستم‌های امنیتی ما به کوری چشم غرب‌گرایان دین ستیز طوری است که با ورود به موقع توانمندی‌ها، منجر به پیشگیری کامل می‌شود یا در صورت ضرورت اقدام جدی می‌شود. می گویند اگر او بخواهد می‌تواند من هم می‌گویم پیشگیری یا اقدام ضرورت دارد و تعلل جایز نیست. غیرانقلابی نباید در وزارت اطلاعات جایی داشته باشد بلکه همه مسئولان وزارت اطلاعات در همه رده‌ها باید مانند همه انبوه بدنه باشند

او بیان کرد: آقای خطیب موضع خود را در برابر فتنه ۸۸ رسما اعلام کند و با اعلام مواضع شفاف، بطلان این قضیه را مسجل فرمایید تا اگر ابهامی بوده برطرف شود.

 

 

 

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا