;
آخرین اخباربخشش و تشویقاتتسهیلات سربازی

شرایط بخشش غیبت سنواتی سربازان

رئیس عمومی ، شرایط بخشش غیبت سنواتی سربازان حین خدمت را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه شرایط بخشش اضافه خدمت سربازان حین خدمت شامل ۲۹ بند است،گفت: کارکنان وظیفه ای که در عین رعایت نظم و انضباط ، در طول خدمت موفق به ثبت ابتکار منجر به تولید محصول ، تولید مقاله علمی مهم و معتبر قبل از ورود به خدمت و یا حین خدمت شده باشند، می توانند از این بخشودگی استفاده کنند.

سردارمهری در ادامه بیان کرد: کارکنان وظیفه حافظ حداقل یک جزء قرآن ، فعالان در امورفرهنگی ،نفرات برگزیده مسابقات فرهنگی ،ورزشی ،علوم قرآنی و علمی در سطح و یا استانی نیز می توانند با تایید فرماندهان و روسای مربوطه از این بخشش بهره مند شوند.

وی افزود: سربازان دارای شرایطی اعم فرزند ایثارگر،تاهل ، پدر درحبس مشروط به اینکه محکومیت امنیتی نباشد ، فوت اعضای درجه یک خانواده در طول خدمت ، تحت پوشش کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی نیز می توانند از این بخشش اضافه خدمت بهره مند شوند.

سردار مهری عنوان داشت: کارکنان وظیفه ای که حداقل به مدت ۱۲ ماه از مدت خدمت خود را  در مناطقی با مسافت بیش از ۳۰۰ کیلومتر خارج از محل سکونت خود خدمت کنند ، می تواننداز بخشش فوق بهره مند شوند.

براساس گزارش سایت ، این مقام ارشد خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای اطلاع از ابلاغیه کامل مربوط به بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی wwww.vazifeh.poilce.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 7 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا