;
آخرین اخبار

شرکت کنندگان آزمون‌های سال ۹۹ وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه، سردار تقی مهری در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاریخ اجرای آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری، با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنان، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۸ را در دستور کار قرار داده و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که بحمدالله با برگزاری این آزمون‌ها، شرایط اعزام به خدمت این عزیزان مهیا شده است.

وی افزود: از این رو کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۸ که به جهت شرکت در آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده‌اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به معرفی خود جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

سردار مهری ادامه داد: در صورت اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیر غایب از خدمت ترخیص و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت شده و امکان ادامه تحصیل برای آنها فراهم نیست.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا