شمشیر ایران زیر گوش رژیم اسرائیل و عربستان است


به گزارش ایرنا، سردار مرتضی قربانی یکشنبه شب در هشتمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی همدان اظهار کرد: ایران هم اکنون از جایگاه و قدرت بالایی برخوردار است و شمشیر جمهوری اسلامی در یمن و دریای سرخ قرار دارد.
وی گفت: یمنی ها مسلح به موشک خواهند شد و وقتی این موشک ها به ریاض و جده پرواز کنند، آل سعود دست خود را بالا می گیرد.
سردار قربانی بیان کرد: ‘امروز دوستان آل سعود در حلب، سوریه و عراق شکست سنگینی خورده اند و این شمشیر حالا در دریای سرخ قرار گرفته است.’
وی افزود: این شمشیر در غزه، لبنان و سوریه زیر گوش رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته و در یمن نیز زیر گوش عربستان گذاشته ایم.
وی خاطرنشان کرد: به خواست خدا از پیروزی های ارزشمندی برخوردار شده ایم و همانطور که در هشت سال دفاع مقدس همه قدرت های جهانی را شکست دادیم.
مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح رمز موفقیت و پیروزی سوریه را تبیین قرآن و نماز در پادگان های نظامی این کشور عنوان کرد و افزود: پیش از این در پادگان های سوریه قرآن نبود و اقامه نماز نیز پنهانی صورت می گرفت اما ترویج نماز، قرائت قرآن و تقویت روحیه دینی و اسلامی در آنها سبب شد به پیروزی برسند.

** ۱۸۹ هزار شهید جنگ تحمیلی
سردار قربانی با اشاره به رشادت های هشت سال دفاع مقدس گفت: ۱۸۹ هزار شهید جنگ تحمیلی تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است و در مقابل نیز یک میلیون نفر از رژیم بعثی عراق در هشت سال دفاع مقدس کشته شدند.
وی افزود: در واقع پنج برابر شهدای والامقام، عراقی های بعثی که از تجهیزات و پشتوانه کشورهای مختلف برخوردار بودند، کشته شدند و در این هشت سال با وجود اینکه تجهیزات ناچیز داشتیم اما توانستیم ۱۳ هزار تانک و نفربر را نیز منهدم و به غنیمت بگیریم.
سردار قربانی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی روزانه ۶ فروند هواپیما از سوی شوروی امکانات پشتیبانی در کشور عراق توزیع می شد، اضافه کرد: در این هشت سال از ۴۴ کشور غنیمت گرفتیم، از ۱۳ کشور سرباز اسیر گرفتیم و با ۶۰ کشور جنگ کردیم و رمز موفقیت ما ایمان الهی، توسل به ۱۴ معصوم و رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.
وی در ادامه افزود: باید قدردان این پیروزی ها باشیم چرا که از نعمت رهبرمعظم انقلاب برخوردار هستیم و باید گوش به فرمان ایشان و برای رضای خدا در عرصه های مختلف بویژه اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.
سردار قربانی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی یک وظیفه ملی و شرعی است و جوانان باید پیشگام باشند.

** ۱۲ میلیون مجرد در کشور داریم
مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۲ میلیون دختر و پسر مجرد در کشور وجود دارد، خواستار ترویج ازدواج آسان با توجه به معیارهای اسلامی شد و افزود: همه باید در امر ازدواج بسیج شوند.
وی افزود: دختران نباید سخت گیری کنند و معیار انتخاب آنها از همسر باید ایمان به خدا، اعتقاد و عمل به قرآن و نماز و حلال خوری باشد.
وی اضافه کرد: جوانان برای ازدواج به جای غصه پول و مال خوردن بهتر است غصه عمل به دستورات شرع مقدس را بخورند.
سردار قربانی از مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی همدان خواست تا زمینه ترویج ازدواج در بین جوانان را فراهم سازند.
وی خاطرنشان کرد: امروزه دشمنان انقلاب با ترویج فضای مجازی و ماهواره سعی در انحراف جوانان دارند و باید مراقب توطئه آنان باشیم.
شبد*۷۵۲۰/۶۹۹۳*۹۱۲۲*
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا