شهادت در راه خدا و دفاع از حرم آل الله افتخار جوانان ایرانی است


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، این مطلب را امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری در مراسم تجلیل از سربازان نمونه این پایگاه که با حضور رییس کانون بازنشستگان استان، جانشین نیروی انتظامی هرمزگان و دیگر مسئولین این استان برگزار شد، عنوان کرد و گفت: ایمان به خدا و تکیه بر نیروهای جوان و انقلابی را از مهمترین ویژگی های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
وی توضیح داد: دشمن در قالب های گوناگون اعم از تکفیری و ضد انقلاب در صدد ضربه زدن به انسجام و یکپارچگی مردم مومن و انقلابی ایران است و سعی دارد با کمرنگ کردن ارزشهای اسلامی، در بین مردم عزیز بویژه جوانان رخنه کرده و به اهداف شوم خود دست یابد.
فرمانده پایگاه شهید عبدالکریمی اضافه کرد: امروز می بینیم که داعش در جبهه های مختلف عراق و سوریه متحمل شکست های سختی شده و بر همین اساس سعی دارد تا با انجام اقدامات گوناگون جوانان عزیز کشورمان را از آرمان های خود که یکی از آن ها فاع از حرمین شریفین و حرم حضرت زینب(س) است باز دارد، غافل از این که شهادت در راه خدا افتخار جوانان ایرانی است.
امیر سرتیپ دوم خلبان عشایری با اشاره به نقش سربازان در دفاع از آب و خاک کشور اظهار داشت: سربازان عزیز کشور در ۸ سال دفاع مقدس با ایثارگری ها و شجاعت خود دوشادوش دیگر رزمندگان ایران اسلامی برگ های زرینی به تاریخ این کشور افزودند.
وی تصریح کرد: امروز نیز سربازان عزیز در اقتدار نیروهای مسلح نقش اساسی ایفا می کنند و از ارکان نیروهای مسلح به شمار می روند.
فرمانده پایگاه نهم شکاری شهید عبدالکریمی ضمن توصیه سربازان به استفاده درست از فرصت های خود، گفت: از این دو سال سربازی برای اندوختن تجربه کافی و انس بیشتر با قرآن و آموزه های دینی برای ورود به مرحله های بعدی زندگی خود بهره لازم را ببرید تا انشاءالله از سربازان واقعی امام زمان(عج) محسوب شوید.
در پایان این مراسم از تعدادی از سربازان نمونه پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.
همچنین صبح امروز(شنبه ۲۷ آذر ۹۵) به مناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) حجت الاسلام و المسلمین نستوهی رییس عقیدتی سیاسی پایگاه شهید عبدالکریمی با حضور در قرارگاه سربازان این یگان با سربازان اهل سنت دیدار و با هداء هدایایی از آن ها تجلیل کرد.
اجتمام(۱)**۷۰۲۹**دریافت کننده: فرهاد شرف پور*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا