شهرداری فاز دوم برج میلاد را اجرا نکند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حقانی در جریان سیصد و شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دستگاه شهرداری یک دستگاه مردمی است، اظهار کرد: در این شرایط که اواخر دوره مدیریت شهری هستیم بایستی یک چیزی را برای آینده آن بگذاریم و نباید همه پل‌ها را خراب کنیم.

وی با انتقاد از عملکرد شهرداری تهران درخصوص تخلیه برخی از ساختمان‌های شهرداری و فروش آنها گفت: بر اساس گزارشات رسیده ساختمان سرمایه‌گذاری در خیابان آفریقا هم اکنون تخلیه شده و این ساختمان برای فروش گذاشته شده است.


حقانی تصریح کرد: در حالی که شهردار تهران در جلسه منتخبین شورای بعدی قول داده بود که هیچ قرارداد جدیدی را امضا و شروع نکند، متأسفانه شنیده‌ایم که مراحل اجرای فاز دوم برج میلاد آغاز شده است.


وی اظهار امیدواری کرد: شهرداری تهران شرایط لازم را برای مدیریت شهری بعدی فراهم کند.


عضو شورای شهر تهران در ادامه با انتقاد مجدد به واگذاری مراکز بهاران به قرارگاه امام رضا (ع) بیان کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته هر یک از واحدهای مرکز بهاران هفت الی ۱۰ میلیاردتومان ارزش دارد و این در حالی است که این مراکز به تشکیلات قرارگاه امام رضا واگذار شده است و علی رغم این واگذاری مسئولان شهرداری آن را انکار می‌کنند.


حقانی گفت: باید مشخص شود که این واگذاری بر اساس کدام ضوابط و مقررات صورت گرفته است.


وی همچنین به واگذاری بازارچه‌ها در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در حالی که ما بالغ بر ۷۰۰ الی ۸۰۰ کسبه در شهر داریم، واگذاری این نوع از بازارچه‌ها قابل قبول نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا