به گزارش خبرنگار مهر، محمد سالاری در جلسه صبح امروز شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود با اشاره بر بسته تفویض شهرداری برای برون سپاری برخی از وظایف مناطق ۲۲ گانه گفت: این موضوع برای توسعه برنامه های مناطق و تحقق برنامه های عدالت محور شورای شهر تهران اهمیت دارد. اما باید با شهردارهایی که از انجام این برنامه سرباز زده و کم کاری می کنند، برخورد شود.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تصریح کرد: تذکر بنده به پروژه‌های بلاتکلیفی است. متاسفانه این پروژه ها ازجمله پایانه شرق و پروژه های مشارکتی متعدد علیرغم جلسات و هم اندیشی ها با شهردار، هنوز تعیین و تکلیف نشده‌اند.

وی خواستار ایجاد کارگروهی در شورای شهر تهران برای تعیین و تکلیف پروژه های نیمه تمام شد و افزود: پروژه باغ صبا در خیابان شریعتی و انتقال خلازیل به عنوان یک کانون نابسامان هنوز بدون تکلیف است. موضوع اتوبوس هوایی که در منطقه ۱ بارها مطرح شده است نمی‌دانیم به کجا رسیده است.

سالاری با اشاره بر دیگر پروژه های نیمه تمام عنوان کرد: خانه شاعران در منطقه ۳ هنوز تجویز نشده و طرح قطب گردشگری سرخه حصار هنوز تکمیل نشده است. در پروژه مژده نیاوران نیز اقداماتی انجام شده اما هنوز درباره آن تصمیم گیری نشده است.منبع:مهر