;
آخرین اخبار

شهردار خرمشهر برای دومین بار عزل شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه دوشنبه جلسه شورای شهر خرمشهر با دستور بررسی عدم احراز سکونت شهردار برگزار شد و شورا با چهار رأی انتخابش را برای عزل شهردار برای دومین بار تکرار کرد.

پیش از این نیز عبدالامیر کمایی از سوی شورا عزل شده بود که هیئت تطبیق به دلیل به حد نصاب نرسیدن جلسه، حکم شورای را باطل اعلام کرد.

بعد از آن جلسه نیز قرار بود که سه جلسه دیگر با همین دستور برگزار شود که به خاطر به حد نصاب نرسیدن نیز این جلسات تشکیل نشدند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که در این مدت نیز پیمانکاران شهرداری بخاطر بلاتکلیفی خودشان از همکاری با شهرداری سرباز زدند و به دستور شورای شهر امروز امکان برداشت از حساب شهرداری برای شهردار میسر نبود.

رئیس شورای اسلامی شهر خرمشهر در جلسه امروز نیز رأی هیئت تطبیق برای باطل کردن رأی شورای شهر را ناشی از فشارهای خارجی اعلام کرد.

مجید حیدری، عضو شورای شهر نیز گفته‌هایش مبنی بر اعمال فشار را برای عزل شهردار تکرار کرد و گفت: دست‌هایی در کار است که ۶ ماه تلاش‌هایش برای ایجاد تفرقه به جایی نرسیده بود اکنون باز هم ورود کرده و با قید فوریت خواستار عزل شهردار در آستانه سال جدید به بهانه عدم احراز سکونت شده است و فرصتی به شورا برای بررسی نیز نداد.

وی هشدار داد: باید از بازگشت روزی ترسید که مشت‌های کوبیده بر میزها مدیران را در شهرداری تعیین می‌کرد، باید از نداری کارگران شهرداری واهمه داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالامیر کمایی با رأی قاطع شورا به عنوان شهردار انتخاب شده بود.

خبر تسویه حقوق و مزایای معوق پرسنل شهرداری از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در سه ماهه تصدی مسئولیت توسط او بوده است.

عزیز ساعدی پیش از این تجربه حضور به عنوان شهردار، سرپرست و معاون اداری مالی شهرداری را در کارنامه کاری خود دارد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا