;
آخرین اخبار

شیوع «اُمیکرون» زمان آموزش سربازان وظیفه را کاهش داد

[ad_1]

سرهنگ مسعود همتی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: به استناد ابلاغیه معاونت تربیت وآموزش ستادکل نیروهای مسلح و در جهت اجرای مصوبات قرارگاه بهداشتی امام رضا (ع) و شیوع سویه اُمیکرون و همچنین بخاطر نزدیکی به ماه مبارک رمضان، آموزش رزم مقدماتی سربازان اعزامی اسفند ماه امسال به مدت ۴ هفته تعیین شده است.

وی افزود: برابر ابلاغیه صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان استان کرمانشاه  که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ دریافت کرده‌اند، لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند …

سرهنگ همتی ادامه داد: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم می‌بایست یکشنبه یکم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در ساعت مقرر، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

وی یادآوری کرد: لازم است کلیه مشمولان اعزامی قبل از تاریخ اعزام به مراکز درمانی مراجعه و در خصوص بیماری کرونا مورد معاینه قرار گیرند در ضمن برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط پزشک مستقر در وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه  مجدد قرار می‌گیرند.

سرهنگ همتی اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با متخلفان رفتار خواهد شد.

وی اظهار داشت: متقاضیان و خانواده‌های آنان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفده =

دکمه بازگشت به بالا