;
انتظامی

طرح زمستانه پلیس راهور تهران کلید خورد/ پلیس تمام قد در میدان است


به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد حسین حمیدی از آغاز راهور تهران بزرگ در پایتخت خبر داد و اظهار کرد: با تمام قوا و تجهیزات در سطح معابر، بزرگراه‌ها و تقاطع‌های به تسهیل تردد و رفت و آمد شهروندان تهرانی خواهیم پرداخت.

وی افزود: طرح ترافیکی زمستان ۱۴۰۰ از صبح امروز سه شنبه ۲۵ آبان در سطح شهر تهران آغاز می‌گردد و تمامی کارکنان راهور تهران بزرگ به همراه تجهیزات خود و امکانات سازمانی در این بحث شرکت خواهند داشت.

وی گفت: با توجه به احتمال آغاز ‌ها، برودت هوا و در نتیجه لغزندگی معابر که به کندی تردد و منجر خواهد شد بر اساس ابلاغیه ناجا (طرح انتظامی ترافیکی زمستان ۱۴۰۰) پلیس راهور تهران بزرگ نیز این طرح را از صبح امروز در سطح معابر شهر تهران به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص یگان همراه در این طرح ادامه داد: اجرای این طرح به منظور افزایش ایمنی سطح معابر جهت تردد وسایل نقلیه در هنگام بارش‌ها و نزولات آسمانی این طرح را از صبح روز سه شنبه ۲۵-۸-۱۴۰۰، با همکاری و همراهی، تهران در نقاط مهم بویژه محورهای بزرگراهی با استقرار عوامل پلیس راهور تهران بزرگ اجرا خواهد شد.

در خصوص تجهیزات لجستیکی به کار گرفته شده در طرح زمستانی ۱۴۰۰ افزود: عوامل خودرویی و موتوری و همچنین ادوات مرتبط با بحث سرما مانند برف روب، باب کت و گریدل و لودر و امثال آنکه آنها را تجهیز می‌نماید نیز در طرح زمستانه ۱۴۰۰ شرکت و در سطح معابر دوشادوش کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ حضور خواهند داشت.

سردار حمیدی در پایان اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح استقبال از زمستان و افزایش ایمنی سطح معابر برای آرامش و آسایش شهروندان عزیز تهرانی است لذا خواهشمند است با رعایت قوانین و رانندگی ایمن ضمن اطمینان از سلامت خودرو در شهر تردد نمائید.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا