;
آخرین اخبار

طرح وزیر علوم درباره جایگزینی خدمت فارغ‌التحصیلان پسادکتری در حد پیشنهاد است- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم


به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره مطرح شدن طرح پیشنهادی جایگزینی خدمت برای فارغ‌التحصیلان دوره پسا دکتری، اعلام کرد: چندی پیش موضوعی با عنوان طرح پیشنهادی جایگزینی خدمت وظیفه عمومی فارغ‌التحصیلان دوره پسا دکتری توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ستاد کل نیروهای مسلح ارائه شد که این موضوع ابهاماتی را در اذهان عمومی به همراه داشت.

بدین وسیله به اطلاع تمام مشمولان عزیز می‌رساند، موضوع طرح شده صرفاً در قالب طرح پیشنهادی ارائه شده و هیچگونه حذف دوره ضرورت یا معافیت در این پیشنهاد لحاظ نشده است.

این پیشنهاد در حال بررسی کارشناسی بوده و هیچگونه تصمیمی در این رابطه اتخاذ نشده است که به محض حصول نتیجه مراتب به صورت رسمی ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: در حال حاضر طرحهای جایگزین خدمت سربازی و پروژه‌های مطالعاتی توسط نخبگان و محققان در حال اجرا بوده و تمام مشمولان واجد شرایط می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند؛ در صورت بررسی موضوع، نتیجه از سوی سازمان وظیفه عمومی به عزیزان اطلاع‌رسانی می‌شود.

مشمولان و خانواده‌های آنها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال خبرسربازی در پیام‌رسان سروش به نشانی  [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا