;
انتظامی

ظرفیت دوربین‌های جاده‌ای افزایش یابد/ منع تردد شبانه اجرا می‌ شود


به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در ادامه سفر خود به استان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف از این بازدید نظارت و بازرسی از اقدامات همکاران است، اظهار کرد: مجموعه فرماندهی خوزستان در سطح استان و شهرستان‌ها اقدامات خوبی را در راستای داشته و با اقتدار، برنامه‌ریزی و هوشمندی با جرایم برخورد کرده‌اند.

سردار اشتری با بیان اینکه امروز همکاران ما با اشراف کامل اطلاعاتی و مسلط بر موضوعات امنیتی داخلی هستند، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی خوبی که همکاران ما انجام دادند و همکاری بین مسئولان و ، مردم و سران عشایر رضایت‌مندی خوبی دارند؛ البته تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم و باید فاصله‌ها را کم و خدمت‌رسانی را بیشتر کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه با کسانی که مخل نظم و امنیت هستند بی‌شک برخورد قاطع خواهیم داشت، اضافه کرد: شاخص‌های امنیتی در خوزستان خوب هستند و سعی می‌کنیم با تجهیزات و امکانات و افزایش نیروی انسانی بتوانیم خدمات لازم را در استان اضافه کنیم.

سردار اشتری تصریح کرد: وضعیت مرزهای خشکی و دریایی خوزستان خوب است و همکاران ما در و دریابانی اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با روحیه جهادی، انقلابی و مردمی در حال خدمت هستند و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای این مردم میهن اسلامی از جمله استان خوزستان و شهرستان و خرمشهر باشیم.

سردار اشتری در خصوص منع ترددهای شبانه و محدودیت‌های کرونا با تأکید بر اینکه هر تصمیمی که در گرفته شود مجری قانون هستیم، اظهار کرد: محدودیت‌های کرونا مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و تا زمانی که مصوب است ما بر اساس قانون باید آن را اجرا کنیم.

فرمانده در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص دوربین‌های مداربسته سطح شهرها بیان کرد: دوربین‌های سطح شهرها توسط ‌ها و در راه‌ها توسط وزارت راه نصب می‌شوند و مسئولیت کیفیت دوربین‌ها نیز با این دو دستگاه است؛ البته ما بهره‌برداری خواهیم کرد و وضعیتمان نسبتاً خوب است ولی به ، شهرداری‌ها و وزارت راه اعلام کردیم که باید این ظرفیت افزایش یابد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا