فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها در آبان ماه

به گزارش خبرگزاری مهر سازمان وظیفه عمومی ناجا، طی اطلاعیه ای اعلام کرد  مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی،کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم آبان ماه  دریافت داشته اند، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.  

براساس این گزارش، مشمولان فوق، موظف هستند روز شنبه اول آبان، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

لازم به ذکر است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن، رفتار کنند.

گفتنی است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

همچنین مشمولان باید برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی و … را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا