;
آخرین اخباراعزام به خدمت

فراخوان اعزام مشمولان اصفهانی پایه خدمتی مهرماه اعلام شد

به گزارش سایت نظام وظیفه، سرهنگ مهرداد پناهپوریان اظهار داشت: برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی زمان اعزام مشمولان پایه خدمتی مهر ماه ۱۴۰۰ روز پنجشنبه یکم مهر ماه است.

وی افزود: بر این اساس تمامی مشمولان ساکن در استان اصفهان صرف نظر از اینکه دارای چه مدرک تحصیلی باشند در صورتی که برگ اعزام آنها برای این تاریخ است می‌بایست رأس ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه اول مهرماه ۱۴۰۰ با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در محل شهرک آزمایش شهر اصفهان به منظور اعزام به مراکز آموزش حاضر شوند.

مشمولان رأس ساعت در محل اعزام حضور یابند

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه تاریخ مذکور قابل تمدید نخواهد بود خاطرنشان کرد: از مشمولان می‌خواهیم که در ساعت مقرر نسبت به معرفی خود اقدام کنند تا برایشان غیبت محسوب نشده و با مشکل مواجه نشوند.

تمهیدات ویژه برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در زمان اعزام مشمولان

سرهنگ پناهپوریان تصریح کرد: تمام تمهیدات لازم برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در زمان اعزام مشمولان از جمله داشتن ماسک، ضد عفونی خودروی مخصوص اعزام مشمولان و حفظ فاصله گذاری فیزیکی بین مشمولان در نظر گرفته شده است و جای هیچ گونه نگرانی برای خانواده‌ها نیست.

از اعزام مشمولان دارای علائم کرونا خودداری می‌شود

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: همچنین نمایندگان معاونت بهداشت، درمان و امداد فرماندهی انتظامی استان اصفهان نیز در محل حضور داشته و آزمایش‌های لازم شامل تب سنجی و تست اکسیژن خون را از مشمولان انجام می‌دهند و در صورت وجود هرگونه علائم بیماری کرونا در بین مشمولان از اعزام آنها به مراکز آموزش تا زمان بهبودی کامل خودداری می‌شود.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا