;

فراخوان ثبت نام در سومین اردوی جهادی قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار مهر، قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای از تمامی فعالین فرهنگی، علمی و ایثارگران و دوستداران راه ، به خصوص فرزندان گرانقدر شاهد و ایثارگر دعوت کرد تا در سومین اردوی جهادی که با ۵ محور فرهنگی، پزشکی، عمرانی، علمی و آموزشی، کارآفرینی و اشتغالزایی، شرکت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: «وظیفه داریم فقر و محرومیت را در کشور از بین ببریم و به زندگی این قشر بیشتر رسیدگی کنیم. این، وظیفه ما و وصیت امام (ره) است. خود حضور یک جوان مؤمن و متدین و متشرع در یک مجموعه روستایی، دربین ، دربین مردم، مظهر مجسم آیه قرآن است». امام خامنه‌ای (مدظله العالی) این انقلاب ثمره خون شهدا و ایثارگران است که به امانت به ما سپرده شده، تا برای اعتلای آن در سنگرهای مختلف علمی و فرهنگی جهاد و ایثار کنیم در راستای لبیک عملی و فرمان آتش به اختیار مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و همچنین جهاد محرویت زدایی، این بار کاروان قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی در پایتخت هشت سال ، همیشه سربلند حضور می‌یابد تا دوباره نوای خدمت رسانی را در سنگرهای جهاد و ایثار برای ریشه کنی فقر و محرومیت طنین انداز کند.»
زمان ثبت نام این اردوی جهادی از ۲۷ مرداد لغایت ۱۰ مرداد بوده و زمان و  مکان برگزاری اردو به مدت یک ماه از تاریخ ۲۰ مرداد لغایت ۲۰ شهریور در استان خوزستان خواهد بود. علاقمندان می‌توانند به آدرس اینترنتی WWW.IRJH.IR مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن  ۳۳۷۰۲۲۹۲–۰۲۱ و آدرس تلگرام: [email protected] اطلاعات تکمیلی را دریافت کرده و در این اردو ثبت نام کنند.


 منبع:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =

دکمه بازگشت به بالا