;
آخرین اخبار

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال ۹۹

[ad_1]

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی دی ماه سال ۹۹هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش ایسنا سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم دی ماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده اند، می بایست حداکثر تا روز شنبه مورخ ۹۹/۰۹/۳۰ با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی،غیر دانشگاهی (دیپلم و زیردیپلم)  می بایست در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان  درج شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است مشمولان با رعایت بهداشت فردی قبل از اعزام به مراکز آموزش نسبت به کوتاه کردن موی سر و ناخن خود اقدام کنند و همراه خود وسایل ضروری و شخصی داشته باشند. لازم به ذکر است جهت رعایت سلامت بیشتر سربازان خانواده های مشمولان از همراهی و بدرقه فرزندان خود در محل اعزام خودداری کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به شرایط بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در طول دوره امکان مرخصی سربازان وجود ندارد، لذا مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون درصورت تلقیح ، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل ،جانبازی بالای ۱۰ درصد والدین ، گواهی خانواده درجه یک شهدا و پدر نظامی شاغل و یا وابسته و  … را نیز به  همراه خود داشته باشند.

همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع ویروس کرونا، مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد غربالگری قرار می گیرند.

لازم به ذکر است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب می شود و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این سازمان درپایان اطلاعیه متذکرشده است: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا