فراخوان مشمولان ديپلم و زيرديپلم در تیر ماه سال جاری

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان ضمن فراخوان كليه مشمولان غايب و غيرغايب متولد 1355 تا پايان تیر ماه 1375 براي انجام خدمت دوره ضرورت، طي اطلاعيه اي اعلام كرد: كليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم سال هاي مذكور كه برگ آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم تیر ماه سال1393 دريافت كرده اند، مي بايست در ساعت و محلي كه توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند.
مشمولان ساكن تهران بزرگ
كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ تیر ماه سال 1393مي باشند مي بايست راس ساعت 6 صبح روز پنج شنبه مورخ 19/4/93 به محل و مراکزي که توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در قالب برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور نمايند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان ساكن ساير استان هاي کشور
كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ تیرماه سال 1393 مي باشند راس ساعت 7 صبح پنج شنبه مورخ 19/4/93به معاونت وظيفه عمومي استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود.
گفتني است، آن دسته از مشمولاني كه به هر دليل تاكنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، مي توانند به نزديكترين دفتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه و نسبت به دريافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمايند.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. یعنی چی
    تو معاف تحصیلی نوشته 18 سال تموم
    بعد اون های که 18 سال تموم نشود می گین بیاین!

  2. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر به سازمان وظیفه عمومی شهر خود و یا دفاتر پلیس +10 مراجعه و یا با شماره سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا