فراخوان مشمولان سرباز معلم به خدمت از ابتدی تیر امسال

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان سربازمعلم دارای برگ آماده به خدمت را از ابتدی تیر امسال برای انجام خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند، موظفند پنج شنبه اول تیر به مراکز آموزش نیروهای مسلح بر اساس ساعت و محلی که این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان درج کرده است؛ مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه مشمولان این دوره، آموزش رزم مقدماتی را در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری می کنند و پس از پایان دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار می شوند.

مشمولانی که امریه سرباز معلمی برای آنان صادر نشده نیز می بایست برای پیگیری درخواست خود به ادارات کل آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.

همچنین افرادی که به هر علت تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و پس از دریافت معرفی نامه، بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.

براساس این اطلاعیه حضور نیافتن  به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

مشمولان می بایست مدارک اعزام به خدمت از جمله گواهی آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا