فرماندار شیروان: باید برای تامین سوخت جایگزین آمادگی داشته باشیم


به گزارش ایرنا عباسعلی صفایی سه شنبه در نشست شورای اداری شیروان با بیان اینکه تاکنون با حداقل اعتبارات کارهای خوبی انجام شده است اظهار کرد: کسانی که گزارش عملکرد سه ساله دولت را ارائه نداده اند به معنای این است کاری نکرده اند زیرا که همه باید خدمت کنیم.
وی افزود: ارائه گزارش می تواند یک نقطه ارزشمند باشد با توجه به اینکه با حداقل اعتبارات کارهای خوبی صورت می گیرد که این اعتبارات از محل اعتبارات رهبری، ریاست جمهوری و هیات دولت برای جبران عقب ماندگی انجام شده است.
نماینده عالی دولت در شیروان با اشاره به برنامه های دهه فجر امسال گفت: در این ایام پروژه های خوبی در این شهرستان افتتاح خواهد شد که امید است پروژه بزرگ بیمارستان جدید شیروان از جمله آن هاست.
صفایی با اشاره به ۲٫۵ برابر تولید گندم شهرستان شیروان در سال جاری افزود: همچنین تاکنون ۲۴۵ هزار تن چغندر به کارخانه قند شیروان تحویل داده شده است که راندمان تولید را ۲ برابر کرده است.
امام جمعه شیروان هم در این نشست با اشاره به ۹ دی گفت: در فتنه سال ۸۸ دشمنان خواستند ناامنی، ناهنجاری و چند دستگی خلق کنند که با درایت رهبری، پشتیبانی مردم و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی این فتنه دفع شد.
حجت الاسلام حسین کوثری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر بصیرت توصیه کردند و اگر آگاه نباشیم فتنه به وجود می آید اظهار کرد: ۹ دی روز بصیرت امت ولایت، ولایتمداری و ولایت پذیری است.
در پایان این مراسم صمد ایزانلو به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شیروان معرفی شد.
شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
۷۱۸۶/ ۶۰۴۲ خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی
منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا