به گزارش ایسنا، «مهدی جمالی‌نژاد» در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به این‌که در فعالیت‌های اجرایی به هیچ عنوان به دنبال حاشیه و مسائل سیاسی نمی‌رویم، اظهار کرد: تنها موضوعی که در مدیریت شهر برای ما مهم است کار و کار و کار است تا انشاالله بتوانیم زمینه پیشرفت هرچه بیشتر شهر را فراهم کنیم.

وی با اشاره به این که لازم است برای مدیریت شهر برنامه جامعه وجود داشته باشد، افزود: کارهای خوبی در شهر اصفهان انجام شده که می‌توان نمونه‌ای از این کارها که با شرایط یزد هم‌خوانی داشته باشد را در این شهر هم پیاده کنیم .


شهردار با بیان این که یکی از مباحثی که شهرداری باید به آن توجه داشته باشد بحث مباحث فرهنگی است، گفت: یزد شهری با اصالت و با شخصیت است و هر کاری نمی‌توان در این شهر انجام داد به همین دلیل لازم است تمام کارها با برنامه و منظم پیش برود .


جمالی‌نژاد تصریح کرد: این موضوع نشان می‌دهد که کار در شهر یزد به عنوان شهردار کار ساده‌ای نیست و از سختی بسیار زیادی برخوردار است و باید حتما نسبت به برنامه‌هایی که داریم، دقت و حساسیت لازم را به خرج دهیم .


این مقام مسئول ادامه داد: از طرف دیگر کار کردن در این شهر با توجه به اینکه مردمانی همراه و متدین دارد بسیار راحت است و انشاالله با همکاری و همراهی مردم زمینه اجرای طرح‌های موفق و خوب در یزد را فراهم می‌کنیم .


وی تصریح کرد: قطعا پروژه‌های این شهر باید بر اساس فرهنگ و ارزش‌های مردم باشد و طبق اصالت و هویت بسیار غنی که این شهر از آن برخوردار است، باید برنامه‌ریزی دقیق داشت و بر اساس آن حرکت کرد .


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا