;
آخرین اخبار

قدردانی سردار «اشتری» از اقدام خالصانه ۲ سرباز وظیفه شناس

[ad_1]

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، طی روزهای اخیر اقدام دو سرباز وظیفه شناس در بازگرداندن مقدار قابل توجهی طلا به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان و همچنین واکنش سریع در راستای جلوگیری از حرکت خودروی ایستا، بدون راننده و دارای سرنشین کودک در فضای رسانه ای کشور منتشر شده است، به گونه ای که این عمل شایسته  سربازان وظیفه مورد تقدیر بسیاری از مردم و اصحاب رسانه قرار گرفته است.

در پی اقدام این دو جوان سرباز وظیفه شناس، سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از سربازان وظیفه «مهران سربازی» و «مهدی اسدی» قدردانی کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این پیام خطاب به دو سرباز وظیفه شناس نوشت: فرزندان عزیزم؛ سرباز وظیفه مهران سربازی و سرباز وظیفه مهدی اسدی، نام و مقام مقدس سرباز در نظام دینی و ملی ما دارای جایگاه رفیع و ارزشمندی است و اقدام خالصانه و بی ریای شما، موجب عزیزترشدنتان در قلب ملت فهیم ایران اسلامی شده است و در پاسداشت حس وظیفه شناسی، انسان دوستی و عمل خیر خواهانه تان، شایسته تقدیر هستید.

بر خود فرض می دانم از شما جوانان برومند و شریف سرزمین عزیزمان ایران اسلامی  قدردانی نمایم و امیدوارم که همواره در مسیر کسب رضایت خداوند متعال و در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا “مدظله العالی”  منصور و سعادتمند باشید.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا