;
آخرین اخبار

قلعه مستحکم امنیت، افتخار بزرگ پلیس است

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سعید دادگر در مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، اظهار داشت: درود می فرستیم به روح پاک شهدای عزیز خصوصا 13 هزار شهید گرانقدر عرصه نظم و امنیت که جان خود را برای دفاع از آرامش جامعه تقدیم انقلاب کردند.

وی با آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و همه خدمتگزاران صدیق نظام، افزود: خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق خدمت به مردم ولایتمدار استان را عنایت فرموده و امیدواریم سرباز لایقی برای انقلاب اسلامی باشیم.

فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه با اشاره به آغاز هفته ناجا، گفت: هفته نیروی انتظامی از 17 مهرماه با شعار “پلیس هوشمند، امنیت پایدار” آغاز و تا 23 مهرماه ادامه دارد و برنامه های متنوعی برای این ایام در نظر گرفته شده است.

سردار دادگر با تاکید بر نقش وی‍ژه پلیس در هندسه امنیتی جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: امروز با تلاش های شبانه روزی جان بر کفان ولایت در نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش، بسیج قهرمان و سایر دستگاه های امنیتی، جمهوری اسلامی از امنیتی مثال زدنی در سطح منطقه و جهان برخوردار بوده و این قلعه مستحکم امنیت، افتخار بزرگی برای همه است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نقل قولی از سردار دل ها شهید “حاج قاسم سلیمانی”، گفت: جمهوری اسلامی حرم است و ما افتخار خادمی در این حرم مقدس را داریم.

وی در ادامه با اشاره به تعامل خوب دستگاه های مختلف با پلیس در سطح استان، افزود: به لطف خدا، تلاش بی وقفه پلیس و دستگاه های امنیتی و البته همکاری خوب مردم، امنیت مطلوبی در استان گلستان حکمفرما است.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه اقتدار و امنیت در کشور بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری پا برجاست، تصریح کرد: امروز کارکنان خدوم نیروی انتظامی با مولفه هایی نظیر اقتدار، مهربانی و ایثار در راه دفاع از نظم و امنیت با جان و دل تلاش می کنند که گواه این مطلب شهدای گرانقدریست که در طول سال تقدیم انقلاب می کند.

سردار دادگر با تاکید بر اینکه سرافرازی ما در خدمت صادقانه به ملت است، گفت: طی یک سال اخیر پلیس گلستان دستاوردهای خوبی داشته و در حال پیشرفت است و شاهد ارتقاء مولفه های ایمنی و امنیتی در سطح استان بوده ایم که برای تقویت هرچه بیشتر آن تلاش خواهیم کرد.

 

لینک منبع

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا