کشف ۴۶ تن رطب احتکار شده در مشهد

رطببه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ حمید رزمخواه رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با دریافت گزارشی از ستاد خبری پلیس آگاهی مبنی بر احتکار رطب در یکی از سردخانه‌های حاشیه شهر مشهد توسط فردی سودجوء و توزیع آن در زمان‌های خاص بازار موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پس از چندین روز کار گسترده سردخانه مورد نظر را در محدوده جاده مشهد-چناران شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

سرهنگ رزمخواه عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با اطمینان از صحت موضوع پس از هماهنگی قضائی همراه نماینده اداره صنعت و معدن و تجارت وارد عمل شدند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی بیان داشت: در این عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی در بازرسی از سردخانه ۴۶ تن رطب احتکار شده بدون هیچ گونه علائم و لیبل خاصی به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ رزمخواه با اشاره به پلمب سردخانه خاطر نشان کرد: متهم که هیچ گونه اسناد و مدارک در خصوص دپو رطب‌ها در سردخانه ارائه نکرد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا