;
آخرین اخبارمجوز خروج از کشور

مجوز خروج از کشور دانش آموزان مشمول کرمانشاهی اینترنتی شد

به گزارش سایت نظام وظیفه، مسعود همتی اظهار کرد: در راستای هوشمندسازی روند رسیدگی به درخواست مشمولان و کاهش مراجعات حضوری، با تلاش‌های صورت گرفته امکان صدور اینترنتی مجوز برای دانش آموزان دارای فراهم شده است.

وی افزود: بر این اساس دانش آموزان مشمول دارای تحصیلی در سقف مجاز سنوات تحصیلی می‌توانند به صورت اینترنتی برای دریافت اقدام کنند.

استان کرمانشاه ادامه داد: ضمناً مشمولان دانش آموز دارای معافیت تحصیلی که در سنوات مجاز تحصیلی هستند برای ثبت درخواست خروج از کشور خود لازم است به سامانه خروج از کشور وظیفه عمومی به نشانی مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی از طریق سامانه هوشمند شرایط اولیه دانش آموزان برای بهره مندی از مجوز خروج از کشور، درخواست مشمول به مرحله واریز ودیعه ارسال شده و پس از پرداخت اینترنتی ودیعه توسط مشمول، مجوز خروج از کشور توسط عمومی بدون نیاز به مراجعه حضوری آنها به صورت اینترنتی صادر می‌شود.

همتی گفت: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا