;
انتظامی

محموله ۲۵۰ کیلوگرمی تریاک در سمنان کشف شد


به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یک محموله ۲۵۳ کیلوگرمی که در کویر انبار شده بود با کار شبانه روزی اطلاعاتی و پیگیری مأموران مبارزه با استان، کشف شد، تاکید کرد: تمام قدرت و عزم خود را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به کار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه چندین ماه کار اطلاعاتی مشترک ناجا و اداره عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر نشان داد که تحرکاتی از سوی قاچاقچیان در کویر استان سمنان صورت می‌گیرد، بیان داشت: رصد و نظارت قاچاقچیان سرنخ‌هایی از انتقال محموله مواد از مسیرهای کویری کشور به دست داد.

فرمانده استان سمنان با بیان اینکه در تحقیقات مشخص شد قاچاقچیان محموله سنگین مواد مخدر را با استفاده از کویر به مناطق مرکزی کشور منتقل و انبار می‌کنند، تاکید کرد: این سوداگران مرگ پس از انبار مواد مخدر، به دنبال فرصت مناسبی می‌گشتند تا مواد مخدر را به استان‌های دیگر کنند.

حسنی با بیان اینکه اشراف اطلاعاتی مأموران ناجا محل دپوی مواد مخدر را کشف کرد، بیان داشت: محموله بزرگ انبارشده در کویر سمنان شامل ۲۵۳ کیلو و ۳۳۰ گرم بالاخره پس از ساعت‌ها کار جست جو کشف و ضبط شد تا این بار نیز مشخص شود استان سمنان معبر امنی برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ نیست و اراده استواری برای مقابله با جرایم این حوزه دارد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا