مراحل پس از ثبت نام متقاضیان خرید خدمت

تمدید مهلت ثبت نام جریمه سربازی تا پایان سال

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت ثبت نام برای طرح پرداخت جریمه به جای انجام خدمت سربازی برای مشمولان دارای هشت سال غیبت و بیشتر از آن خبرداد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این باره گفت: با توجه به استقبال صورت گرفته از طرح پرداخت جریمه ریالی به جای انجام خدمت سربازی برای مشمولان دارای هشت سال غیبت و بیشتر ، تصمیم بر آن شد تا مهلت مراجعه متقاضیان برای ثبت نام تا پایان امسال تمدید شود.

وی با اشاره به استقبال انجام شده از اجرای این طرح گفت: تنها در دو روز گذشته میزان مراجعات به حدی بود که روزانه بیش از ۱۲ هزار نفر برای ثبت نام اقدام کردند و بر اساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده امروز هم یکی از شلوغ‌ترین روزهای ثبت نام در دفاتر پلیس+۱۰ بود.

به گفته وی از زمان اجرای این طرح یعنی ۱۵ بهمن ماه تا روز گذشته بیش از ۲۱۰ هزار نفر برای ثبت نام اقدام کرده‌اند.

سردار کریمی

کریمی با بیان اینکه بعد از ثبت‌نام و ثبت درخواست مشمولان دیگر نباید به دفاتر پلیس ۱۰+ و سازمان مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم طرح امکان ویرایش اطلاعات و نیز انصراف از درخواست را فراهم خواهیم کرد و آن را طی فراخوانی به اطلاع متقاضیان می‌رسانیم. همچنین تک تک مراحل نیز از طریق پیامک به متقاضیان ارسال خواهد شد.

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا همچنین درباره مدارک برای ثبت نام نیز گفت: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل یا گواهی معتبر آخرین مدرک تحصیلی، اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزندان به همراه چند قطعه عکس و واریز ۱۰ هزار تومان وجه از متقاضیان دریافت می‌شود.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. خواهشمندم اگر کسی چند ماهی را هم خدمت کرده تعداد ماهها را هم لحاظ فرمایید و از پول جریمه کم کنید.

  2. اره حتما چشم
    من پول ریختم به حساب گفتن باید بری دادگاه برای فرارت جواب بدی
    اینا فقط کارشون چاپیدن مردمه
    دلت خوشه تو هم

  3. باسلام من ۳۶سال دارم ۱۶سال فراریم دراموزشی بودم ودر سال گذشته کلیه چپ را اهدا کردم معافیت شامل حال من میشود ودرضمن زن وفرزنددارم شماره همراه ۰۹۱۳۶۹۲۴۰۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا