;
آخرین اخبار

مراسم تجلیل از سربازان نمونه پدافند هوایی اصفهان برگزار شد

[ad_1]

فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی دراین مراسم با اشاره به ویژگیهای دوره خدمت نظام وظیفه، گفت: دوره خدمت سربازی نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت انسان دارد.

به گزارش ایرنا؛ امیر سرتیپ دوم علی حدادی سامانی  گفت: پوشیدن  لباس مقدس سربازی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخاری بزرگ است که کلیه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از بالاترین تا پایین ترین رده، خود را سرباز ولایت می دانند و به آن افتخار می کنند. 
وی دوره سربازی را یکی از نقاط عطف زندگی دانست و افزود: گذراندن این دوره،  علاوه بر مشقات و سختی های خود، دارای برکات و اثراتی است که تا پایان عمر می ماند.

همچنین رییس عقیدتی سیاسی منطقه  پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، در این مراسم، گفت: نامگذاری جشنواره به نام “حضرت علی اکبر (ع)” با هدف الگو گرفتن سربازان از شخصیت این سرباز بزرگ اسلام است.

حجت الاسلام و المسملین سید جانمراد موسوی ادامه داد: شجاعت، جوانمردی، ولایت مداری و جانفشانی در راه ولایت جزء درس هایی است که می توان از این شخصیت بزرگ تاریخ گرفت. 

منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی یکی از ۹ منطقه پدافند هوایی نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی است که حراست از آسمان استان های مرکزی ایران اسلامی را به عهده دارد.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − 2 =

دکمه بازگشت به بالا